Microsoft Teams z Krzysztofem Ciurejem

CZAS TRWANIA

4 godziny dydaktyczne

TRYB

Szkolenie stacjonarne

TRENER

Krzysztof Ciurej

O SZKOLENIU

Szkolenie Teams z Krzysztofem Ciurejem to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą dowiedzieć się więcej na temat tego, jak korzystać z tego narzędzia, by móc liczyć w nauczaniu na jak najlepsze efekty. Centrum Doskonalenia Nauczycieli organizuje kurs z MS Teams, dzięki któremu całe grono pedagogiczne będzie w stanie sprawnie z niego korzystać nie tylko podczas prowadzenia lekcji zdalnych. Jesteśmy pewni, że 4-godzinne szkolenie Microsoft Teams z Krzysztofem Ciurejem każdemu nauczycielowi pozwoli opracować odpowiednie zasady prowadzenia lekcji przy korzystaniu z właśnie tej platformy. Dzięki możliwości, jaką dają szkolenia rady pedagogicznej, cała kadra będzie w tym zakresie odpowiednio wyedukowana.

CEL GŁÓWNY

Poznaj Microsoft Teams i 365 jeszcze lepiej, szkolenie online. Prowadzi: Krzysztof Ciurej 4h.
Podczas tego warsztatu otrzymasz konkretne narzędzia i techniki dzięki, którym uczniowie wezmą odpowiedzialność za swoje uczenie się. Przeanalizujesz swoje dotychczasowe nauczycielskie strategie i podejmiesz decyzję, co chcesz zostawić, a co zmienić w swoich praktycznych działaniach, aby uczeń czuł się odpowiedzialny za swoje postępy. Podejmiesz decyzję, jak działać, aby czerpać większą satysfakcję ze swojej pracy.

O PROWADZĄCYM

Krzysztof Ciurej – nauczyciel wykorzystujący własne doświadczenie oraz znajomość potrzeb nauczycieli do projektowania i prowadzenia szkoleń, certyfikowany trener, lider zmian. Jego doświadczenie w szkoleniach i warsztatach dla nauczycieli mierzone jest tysiącami godzin. Trener CDN RAZEM LEPIEJ i innych placówek doskonalenia nauczycieli na terenie całej Polski.