Dwudniowy warsztat treningu mentalnego dla liderów edukacji.

CZAS TRWANIA

10,11.03.2023

TRYB

Kurs stacjonarny

TRENER

Ewa Suchocka

Zapraszam Cię do pracy ze swoim umysłem, jednak w połączeniu z emocjami i ciałem. Co uzyskasz, to głębokie poznanie siebie, swoich kompetencji i swojego potencjału. Jeśli chciałbyś nie tylko usłyszeć o teorii, nie tylko dowiedzieć się – jak to zrobić – ale po prostu to zrobić – to jesteś we właściwym miejscu. Podczas warsztatu odkryjesz i wzmocnisz swój potencjał, zyskasz większą świadomość siebie. W ten sposób stworzysz przestrzeń, abyś potem potrafił odkrywać potencjał w innych i stymulować ich rozwój. Bo lider w świecie BANI to ktoś, kto potrafi dbać o swój rozwój i jednocześnie wspiera rozwój innych.

Trenerka, Ewa Suchocka, jest absolwentką Akademii Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka. Z jego treningu mentalnego skorzystali do tej pory m.in. Marcin Gortat, Robert Korzeniowski, Jacek Santorski, prof. Rafał Ohme, Bartosz Kurek czy Tomasz Kamel. 

Trening odbędzie się w kameralnej grupie. W bezpiecznej przestrzeni, w atmosferze szacunku i zaufania przećwiczysz narzędzia i techniki, które posłużą ci do wykształcenia nowych nawyków.

Podczas tego kursu nauczysz się:

– Jak poznać siebie i być w pełni SOBĄ.
– Jak sprawnie podejmować lepsze decyzje.
– Jak inspirować i motywować.
– Jak zarządzać swoimi myślami i emocjami.
– Jak radzić sobie w stresie i pod presją.
– Jak zachować spokój w trudnych momentach.
– Jak działać POMIMO lęku i strachu.

Zdobędziesz i rozwiniesz takie nawyki:

  • będziesz bardziej pewny siebie, kiedy się wypowiadasz, kiedy przedstawiasz zespołowi nowy projekt lub prowadzisz trudne rozmowy;
  • przestaniesz nadmiernie krytycznie oceniać siebie;
  • będziesz w powtarzalny sposób odnosić sukcesy, niezależnie od talentu;
  • zachowujesz wewnętrzny spokój, kiedy przechodzisz do działania, nie zżera cię stres, nie jesteś w panice, nie boisz się dużego celu i dużych marzeń.

OGROMNA DAWKA PRAKTYKI, DZIĘKI KTÓREJ UZYSKASZ CAŁKIEM NOWE REZULTATY.

A wszystko oparte na wiedzy naukowej pochodzącej z kilku dziedzin: psychologii, socjologii, neuronauce, teorii zarzadzania oraz na Modelu Mental Power Jakuba B. Bączka.

Wiedza, którą otrzymasz, jest już przekształcona w sprawdzone w praktyce narzędzia i techniki. Poznasz ćwiczenia, które wzmacniają twoje zasoby mentalne, a które z powodzeniem stosują najlepsi sportowcy i świat biznesu.

Otrzymujesz: 2 dni warsztatowe – 16 h treningu, mnóstwo narzędzi, w które wprowadzi Cię trener, a które- sam sprawdzisz jak – wzmocnią twoje zasoby mentalne.

Warsztat odbędzie się w Toruniu 10 (10.00 – 19.00) i 11 marca (09.00- 17.00) 2023r. 

Inwestycja – standardowo trening będzie kosztować 3.500 zł. Pierwsza edycja ma cenę specjalną – tylko 2.800 zł!!!

Zarezerwuj swój udział wypełniając formularz zgłoszeniowy poniżej 👇 (możesz sfinansować swój udział ze środków na doskonalenie zawodowe lub rozłożyć płatność na raty)

Dołącz do kursu!

Zadzwoń! 514 189 088

Napisz! biuro.jurewicz@gmail.com

Ewa Suchocka

Jestem mgr socjologii,

certyfikowaną trenerką mentalną Akademii Trenera Mentalnego Jakuba B. Bączka

pasjonatką metodyki MentalPower Jakuba B. Bączka,

przedsiębiorcą na rynku inwestowania w nieruchomości.

Prowadzę sesje treningu mentalnego 1:1 oraz w formie szkoleń dla  firm i organizacji.

Stoję murem za marzeniami moich Klientów!