Anna Jurewicz

Właścicielka, dyrektorka

Stanowisko : Właścicielka CDN Razem Lepiej

Kontakt : a.jurewicz@razemlepiej.eu

O mnie : Trener i coach. Jej pasją jest zarządzanie. Uważa, że dobry lider to podstawa zmian w edukacji, dlatego realizuje autorskie kursy trenerskie i coachingowe dla liderów. Wierzy w procesy, a nie jednorazowe akcje. Z wykształcenia polonistka i trener gimnastyki artystycznej. certyfikowany Mistrz Praktyk NLP (Polski Instytut NLP, Akredytacja Europejskiego Stowarzyszenia NLPt). Autorka wielu publikacji z zakresu oświaty – m.in. poradnik „Jak budować współpracę w szkole” (http://szkolawspolpracy.pl/poradnik-nauczyciela/). Życiowe motto: Jeśli chcesz mieć coś innego, zrób coś innego.

Powód do dumy : Stały rozwój, odważne decyzje, własna firma, zespół trenerów.

FRIS : Wizjoner Gracz

Agnieszka Jarczyńska

Dyrektor Zarządzająca

Stanowisko : Dyrektor Zarządzająca

Kontakt : a.jarczynska@razemlepiej.eu

O mnie : Trener i nauczyciel. Jej celem, jako dyrektora zarządzającego CDN RAZEM LEPIEJ jest oddolne wprowadzenie zmian w Polskich szkołach i odejście od pruskiego systemu nauczania. Jest zwolenniczką zarządzania opartego na zaufaniu, budowania zespołu opartego na relacjach, wzajemnym szacunku i pasji. Tworzy zespół ludzi działających wg wspólnej misji i przekonań, odpowiedzialnych za swoje działania. W edukacji pracuje podążając za dziećmi, bazując na poczuciu ich bezpieczeństwa jako podstawie i punkcie wyjściowym do nauczania. Jest fanką Porozumienia bez przemocy (NVC) i self-reg.

Powód do dumy : Moim powodem do dumy jest umiejętność szybkiego budowania relacji opartych na swobodzie i bliskości.

FRIS : Partner Humanista

Agnieszka Romańska

Stanowisko : Koordynatorka Biura

Kontakt : a.romanska@razemlepiej.eu

O mnie : Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika na kierunku filologia polska z przygotowaniem pedagogicznym, specjalność edytorska.  Od wielu lat związana ze środowiskiem szkolnym, poprzez różnorodne funkcje administracyjne. W swoim życiu miałam epizody dziennikarskie. Pasjonują mnie książki i teatr. Obecnie jestem związana z toruńskim Dworem Artusa. Fascynują mnie ludzie i ich historie. Uwielbiam dzielić swoje pasje i entuzjazm z innymi. Ekscytuje mnie tworzenie nowych projektów, opartych na różnorodności grupy, dzieleniu się doświadczeniami i inspiracjami.

Powód do dumy : Największym powodem do dumy jest dla mnie stworzenie rodziny opartej na wzajemnej akceptacji, szacunku i wsparciu.

FRIS : Partner Dyplomata

Telefon
SZKOLENIA