Szkolenia Rad Pedagogicznych

Chcesz zwiększyć efektywność nauczycieli pracujących w Twojej szkole? Rozbudowana metodologia na bieżąco pozwala nam udoskonalać ofertę centrum doskonalenia nauczycieli i w oparciu o badania, przygotowywać kursy i szkolenia dla nauczycieli odpowiadające ich aktualnym potrzebom. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić procesowe wspomaganie nauczania na każdym etapie edukacji. Prowadzimy stacjonarne i internetowe szkolenia i webinary, a także warsztaty, które umożliwiają podniesienie kompetencji członków rady pedagogicznej w Twojej szkole.

Kursy i szkolenia dla nauczycieli

Kto może z nich skorzystać?

Szkolenia rad pedagogicznych, które oferujemy to szansa na zwiększenie efektywności pracy nauczycieli. Ma to znaczący wpływ na podniesienie wyników w nauce, a także ogólnego zadowolenia uczniów placówki, którą zarządzasz. Chcesz skorzystać z tej szansy? Zgłoś zainteresowanie w formularzu zgłoszeniowym, a nasi trenerzy zorganizują szkolenie nauczycieli stacjonarnie lub online. Prowadzimy także kursy trenerskie i coachingowe oraz konferencje dla nauczycieli, dzięki którym uczestnicy nie tylko uzyskają cenne wskazówki, ale też podzielą się własną wiedzą. Szkolenia dla nauczycieli przedszkola, edukacji wczesnoszkolnej, a także tych, którzy zajmują się nauczaniem nastolatków to świetny sposób na to, by podnieść kompetencje Twoich pracowników.

Szeroki wybór szkoleń

Oferta szkoleń rady pedagogicznej obejmuje:

  • szkolenia przedmiotowe

  • Coaching dla nauczycieli

  • szkolenia branżowe

    dla nauczycieli

Decydując się na zorganizowanie kursu lub szkolenia dla pracowników w Twojej szkole masz bezpośredni wpływ na zwiększenie ich umiejętności nie tylko w zakresie tego, w jaki sposób prowadzić ciekawe lekcje, ale także w odpowiedni sposób analizować zachowanie dzieci i młodzieży. Szkolenia z zaświadczeniem dla nauczycieli na temat cyberprzemocy, czy fonoholizmu oraz inne z zakresu profilaktyki uzależnień u dzieci pozwolą uniknąć pewnych zagrożeń, na które coraz częściej narażeni są uczniowie. Ukończenie kursu tego rodzaju pozwoli zadbać, by nastolatek nie został z tym problemem sam. W trakcie trwania dostępnych kursów i szkoleń przestawimy też metody motywowania uczniów, oraz przeprowadzimy warsztaty z trenowania uważności mindfulness. Z kolei kurs trenerski dla liderów oświaty, czy szkolenie podnoszące umiejętności dobrego mówcy to szkolenia dla rady pedagogicznej, które dają szansę na rozwój osobisty.

Bezpłatne szkolenia dla nauczycieli

i platformy edukacyjne

Bezpłatne szkolenia dla nauczycieli i platformy edukacyjne, z których można powszechnie korzystać to dobre źródło podstawowej wiedzy. Jednak jeśli zależy Ci na tym, by nauczyciele pracujący w Twojej placówce nabyli praktyczne umiejętności, zorganizuj kurs online lub szkolenie stacjonarne z wybranej tematyki – na przykład korzystania z narzędzi zdalnej edukacji i technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Telefon
SZKOLENIA