Organizator : Centrum Doskonalenia Nauczycieli RAZEM LEPIEJ

12 grudnia, w cudownej świątecznej atmosferze, spotkaliśmy się na Świątecznym Jarmarku Szkoleń dla nauczycieli i dyrektorów szkół. Podczas spotkań uczestnicy mieli szansę zadbać o siebie i swój rozwój. Podczas konferencji zorganizowane zostały warsztaty z mindfulness i self-reg, na których nauczyciele zadbali o swoją psychikę i psychikę dzieci. Dodatkowo zorganizowaliśmy warsztaty o nowościach i ciekawostkach w zdalnym nauczaniu, budowaniu relacji, nawet online, lekcjach w-f online. Przygotowaliśmy również spotkania dedykowane liderom edukacji i wiele innych atrakcji.

Świąteczny Jarmark Szkoleń to 18 szkoleń w 3 pokojach webinarowych jednocześnie. Uczestnicy po konferencji otrzymali dostęp do wszystkich nagrań do końca czerwca. Każdy uczestnik otrzymał również zaświadczenie z udziału w konferencji Szkoleniowej!

Proponujemy Wam najlepsze doświadczenia przekute w praktyczne rozwiązania. Czas pracy online wiele nas nauczył. Nastąpił przyspieszony rozwój kompetencji nauczycieli, a równocześnie wszyscy (rodzice, uczniowie, nauczyciele, dyrektorzy) uświadomili sobie potrzebę i konieczność zmian w tradycyjnym nauczaniu. Zmiany w edukacji nabrały przyspieszenia! Uświadomiliśmy sobie, że najważniejsze są kompetencje, relacje, rozwój, wzajemne wspieranie. Uświadomiliśmy sobie, jak trudna i wyczerpująca jest praca nauczyciela i że jeśli chcemy być efektywni, to potrzebujemy nauczyć się dbać o siebie. Praca online przyniosła nowe rozwiązania metodyczne, dydaktyczne, organizacyjne i trzeba teraz to zebrać, podsumować i przekuć na nową praktykę nauczycieli. Po to jest ta konferencja: aby nauczyciele otrzymali proste rozwiązania na trudne czasy!

Prelegenci:

Petteri Elo, prof. Marek Kaczmarzyk, prof. Andrzej Blikle, prof. Dr hab. Jacek Pyżalski, Anna Jurewicz, Krzysztof Ciurej, Dorota Wojtczak, Jagoda Sikora, Wisława Mitulska, Wojtek Gawlik, Marzanna Wiśniewska, Dorota Kujawa-Weinke, Agnieszka Pilch, Dorota Podorska, Marek Grzywna, Bartek Chyś.