Karty metaforyczne w pracy wychowawczej nauczyciela i pedagoga

CZAS TRWANIA

4 godziny dydaktyczne

TRYB

Szkolenie stacjonarne / online

TRENER

Lucyna Myszka-Strychalska

O SZKOLENIU

Karty metaforyczne to element, dzięki któremu nauczyciele mogą bardziej zrozumieć swoich podopiecznych. W pracy pedagoga jest to kluczem do znalezienia nici porozumienia. Właśnie dlatego warto skorzystać z możliwości, jaką daje Centrum Doskonalenia Nauczycieli Razem Lepiej i wybrać szkolenie dotyczące użycia kart metaforycznych w nauczaniu. Są to karty z obrazami dla nauczycieli, które ułatwiają komunikację z uczniami. Dzięki temu możliwe jest poznanie ich uczuć, które wpływają także na proces nauczania.

Szkolenia rady pedagogicznej Karty metaforyczne w pracy wychowawczej nauczyciela i pedagoga sprawią, że nauczyciele w Twojej placówce poznają skuteczny sposób na nawiązanie odpowiednich relacji z każdym uczniem.

CEL GŁÓWNY

Podobno jeden obraz wart jest miliona słów. Może nie zawsze tak jest, ale … w pracy wychowawczej, gdy niełatwo mówić o swoich uczuciach, przeżyciach, doświadczeniach karty z obrazami mogą stać się nieocenioną pomocą w dotarciu do naszych uczniów. Pomogą też nam, nauczycielom lepiej ich zrozumieć. Dlatego zachęcamy do udziały w szkoleniu, które przygotuje nauczycieli do pracy z kartami metaforycznymi.